lekker loeren lijstje

Sonja Bakker heeft een nieuwe vent en traint er samen op los

Sonja Bakker heeft een nieuwe vent en traint er samen op los

Wat doen de sterren op social media? Je ziet het in de social rubriek: Lekker Loeren. Geen halszaken, maar toch fijn dat je er over mee kunt praten.

| Marlon Achteresch

Zo bezoekt Daphne Deckers haar dochter in LA mét jetlag, en neemt Carlo Boszhard ons mee terug in de tijd.

Lees ook
Katja Schuurman viert vakantie in eigen land en dat ziet er heerlijk uit

1. Jetlaghoofd

Nou, zo’n ‘jetlaghoofd’ willen wij ook wel, Daphne Deckers.

2. Terug in de tijd

Toen al een podiumbeest, die Carlo Boszhard.

Mijn allereerste optreden #koninglarieloff

A post shared by Carlo Boszhard (@carloboszhard) on

3. Samen op pad

Zo (Darth) vader, zo zoon.

Gelukkig. We are not the droids they are looking for..#solo @bickel.krabbe

A post shared by Martijn Krabbé (@martijn_krabbe) on

4. Blind Date

Say what? Ja, echt.

5. Dag van de schildpad

Dat is Freek Vonk natuurlijk niet ontgaan.

Happy World Turtle Day!! ❤️🐢 #tortoises #turtles #love

A post shared by Dr. Freek Vonk (@freekvonk) on

6. Lief

Goed voor elkaar, Dave.

TJUUL😘

A post shared by Dave Roelvink (@daveroelvink) on

7. Knuffelen

Het is je favoriete stel: Pip en Pim.

A post shared by Pip Pellens (@pippellens) on

8. Happy Patty

Patty weet haar rustavond wel goed te plannen.

9. Weer samen

En daar zijn ook wij blij mee.

❤️

A post shared by Andre Hazes (@andrehazes) on

10. Quadrijden

Volgens Timor moeten wij ook.

11. Nieuwe lief

En samen sporten. Een gezonde relatie dus.

Sporten doet wonderen 🤜❤️ #fitnessmotivation #love #healthylifestyle

A post shared by Sonja Bakker (@sonjabakker.nl) on

SNACKS | BEKEND | LIFESTYLE | LEKKER LOEREN LIJSTJE

Bron: Instagram | Foto: Instagram

Foutje gezien? Mail ons. We zijn je dankbaar

Reacties

Meer lekker loeren lijstje

Meest gelezen

Lees dit ook even

Please update your browser