lekker loeren lijstje

Hij lacht niet en mist (g)een arm, maar Art Rooijakkers is écht aan het genieten in Zeeland

Hij lacht niet en mist (g)een arm, maar Art Rooijakkers is écht aan het genieten in Zeeland

Wat doen de sterren op social media? Je ziet het in de social rubriek: Lekker Loeren. Geen halszaken, maar toch fijn dat je er over mee kunt praten.

| Marijne Visser

Zo zijn Caroline Tensen en man Ernst-Jan weer terug naar waar de huwelijksreis begon.

Lees ook
Vaderdag bij de sterren: bekend Nederland zet vaders in het zonnetje

1. Vakantieliefde
De zoon van André Hazes jr. wordt bijna geplet door de knuffel van zijn vader.

❤🙏🏼

A post shared by Andre Hazes (@andrehazes) on

2. Achtervolgen
De (kartonnen) ogen van Rico Verhoeven priemen Klaas van Kruistum in de rug.

Dat gevoel dat je gevolgd wordt door iemand... @ricoverhoeven #klaaskanalles #selfietijd

A post shared by Klaas van Kruistum (@klaasvank) on

3. Gefeliciteerd
Gigi Hadid is haar jarige manager dankbaar voor heel veel, zo niet alles.

4. Heerlijk
Anna Drijver is gelukkig met de zon in Amsterdam.

💙🙌❌❌❌

A post shared by Anna Drijver (@annadrijver) on

5. Zonsondergang
Je zou iets met een surfplank verwachten, maar Jeroen Van Koningsbrugge kiest voor deze surfvakantiefoto van Hawaï.

@koloasurfco 🏄🏻🌊☀️

A post shared by Jeroen Van Koningsbrugge (@jeroentjes) on

6. Nee, nee en nog eens nee 
Ondanks dat niets is wat het lijkt, is Art Rooijakkers enorm aan het genieten in Zeeland.

7. Fout feestje
Wij willen graag van werkplek ruilen met Kimberley Klaver.

8. Portofine
Caroline Tensen en man Ernst-Jan gingen weer terug naar waar de huwelijksreis begon.

Liefs uit Portofino waar onze huwelijksreis begon!❤️

A post shared by Caroline Tensen (@carolinetensen) on

10. Lekker hangen
Jim moet aan de bak(kum) met zijn biceps, maken zijn kinderen hem duidelijk.

Mijn jongen en meisje. 💡💐 Lekker hangen bij papa. Dat hield papa nog geen 2 minuten vol. 😆

A post shared by Jim Bakkum (@jimbakkum) on

11. Bucketlist 
Een wens komt uit: Rossana Kluivert bezoekt het Sisi Museum in Wenen.

#makingmemories bucketlist ✔️ #favourite movie ever #❤️ #sisi

A post shared by Rossana Kluivert (@rossanakluivert) on

12. Texel
Ferri Somogyi is op safari in eigen land.

Texels safari

A post shared by Ferri Somogyi (@ferrisomogyi) on

SNACKS | BEKEND | LIFESTYLE | LEKKER LOEREN LIJSTJE

Bron: Instagram / Twitter | Foto: Instagram

Foutje gezien? Mail ons. We zijn je dankbaar

Reacties

Meer lekker loeren lijstje

Meest gelezen

Meer lekker loeren lijstje

Lees dit ook even

Meer lekker loeren lijstje

Please update your browser