lekker loeren lijstje

Heerlijk plaatje: Shane Kluivert maakt de kip van opa voor opa

Heerlijk plaatje: Shane Kluivert maakt de kip van opa voor opa

Wat doen de sterren op social media? Je ziet het in de social rubriek: Lekker Loeren. Geen halszaken, maar toch fijn dat je er over mee kunt praten.

| Marlon Achteresch

Zo showt André Hazes zijn borsthaar en zet Rick Brandsteder zijn badje op, op het balkon (en dat past nét).

Lees ook
Een gitaar, zonnebril en donker haar… ja, je denkt Waylon maar die is het dus niet

1. Baantjes trekken

Inge de Bruijn had wellicht een iets groter bad, maar hé, wie het kleine niet eert…

Ja toch?!?! #ingedebruijn

A post shared by Rick Brandsteder (@rick_brandsteder) on

2. Beste bak

Ali B dacht, het is mooi weer, ik koop een nieuwe auto.

❤️#bentayga

A post shared by Ali B (@alibspec) on

3. Billen en strand

Famke heeft het warm.

HAPPY M☀️NDAY.

A post shared by Famke Louise (@famkelouise_) on

4. Da’s een echte

Douwe Bob vond het tijd voor een nieuw klokje.

Patserklokkie #watserpatser

A post shared by Douwe Bob (@douwebob) on

5. Aanspannen maar

André heeft inmiddels meer haar op z’n borst dan op z’n kop.

Nou... Ga maar los @bassmit 💪🏼

A post shared by Andre Hazes (@andrehazes) on

 

6.  Haren in de wind

Dirk Zeelenberg is helemaal in z’n element op Ibiza.

#tijmenbos#ibiza #beso #zeldzaam

A post shared by Dirk Zeelenberg (@dirkzeelenberg) on

7. Trotser dan trots

Estavana brengt ode aan haar vriendin Sanne.

8. Nieuwe week

Ze zien er weer goed uut, die Romee en Laurens.

Walking into a new week.. 🌺

A post shared by Romee Strijd (@romeestrijd) on

9. Kok Shane

Wij willen ook de kip van Shane.

Made grandpa’s chicken with rice 💙

A post shared by Shane Kluivert (@shanekluivert) on

Zie hier de 25 favorieten van Shane Kluivert:

10. Aan de rijles

Kim is lekker snel op weg naar haar rijbewijs.

11. Mooi

Niks meer aan toe te voegen.

Time will tell

A post shared by Donny Roelvink.⁶𓅓 (@donnyroelvink) on

12. Vriendschap en verjaardag

Leco is vijftig jaar jong geworden en viert dan met (onder anderen) Leontine.

 

SNACKS | BEKEND | LIFESTYLE | LEKKER LOEREN LIJSTJE

Bron: Instagram | Foto: Instagram

Foutje gezien? Mail ons. We zijn je dankbaar

Reacties

Meer lekker loeren lijstje

Meest gelezen

Lees dit ook even

Please update your browser