Achter de schermen zijn we druk bezig met onze nieuwe site LINDA.nl. Wil je een voorproefje? Klik dan hier (je kunt altijd terug)

nieuws

11 x festivaloutfit-inspiratie opdoen bij Coachella

11 x festivaloutfit-inspiratie opdoen bij Coachella

In het hartje van de Amerikaanse Coloradowoestijn vindt momenteel muziekfestival Coachella plaats, dat jaarlijks meer dan 200.000 bezoekers trekt. Het festival is bij uitstek geschikt om bekende mensen te spotten.

| Michel Pierre Laffite

Daarbij treden de beste muzikanten ter wereld er op én is het de perfecte gelegenheid om je allerleukste festivaloutfit aan te trekken.

Lees ook
Bella Hadid heeft een alter ego en daar is niet iedereen blij mee

Meten is weten

Maar zeker op Coachella geldt: picture or it didn’t happen, dus er is genoeg te kiezen onder de #coachella2018. We maakten er een mooi lijstje festival-outfit-inspiratie van.

1.Van top tot teen in high fashion? Nee hoor, Gigi gaat voor normcore.

pre-cardi lunchin 🌭🍋🌵

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

2. Kylie Jenner ziet er steeds meer uit als een rapper.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

3. Romee Strijd was ook weer van de partij.

I definitely feel home between you guys 🌴🌴🌴 @victoriassecret

A post shared by Romee Strijd (@romeestrijd) on

4. Naast Romee was ook Victoria’s Secret angel Taylor Hill aan het feesten op Coachella.

😊🦄💗

A post shared by Taylor Hill (@taylor_hill) on

5. Alessandra Ambrosio ging lekker sportief.

You own it, you better never let it go ! ❌🖤❌🖤 #Eminem #coachella2018

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

6. Een haast onherkenbare Justin Bieber.

Fav @gretavanfleet

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

7. Amber Rose kiest liever een andere hashtag voor Coachella.

@waltervanbeirendonck x @moschino x @stellamccartney x @potrol.ca 🔥#hoechella

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on

8. Coolste outfit van het festival gaat naar Rihanna.

extra af. #chella18

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

9. Rita Ora ging in het zwart.

Coachella Main Stage. 8.45.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

10. Bella Thorne valt liever wat meer op.

11. Little white dress voor Emily Ratajkowski. 

💕 @revolve #revolvefestival #revolvepartner

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

NIEUWS | MODE | LINDA.MEIDEN | LIFESTYLE

Foto: Instagram

Foutje gezien? Mail ons. We zijn je dankbaar

Reacties

Meer nieuws

Lees dit ook even

Please update your browser